Boczek Wędzony Paski

boczek parzony pieczony z jabłkami w winie

Boczek surowy wędzony, to najwyższej jakości element selekcjonowanej wieprzowiny, tradycyjnie wędzony. To strategiczny produkt w ofercie marki KAMINIARZ, wytwarzamy według najlepszych procedur i specjalistycznych technologii, z najlepszego surowca. Wędzony dymem z drewna olchowego. W końcu… tradycja zobowiązuje!

Hit sprzedaży! Boczek Wędzony Paski to najwyższej klasy wędzonka wieprzowa, surowa. Produkt wędzony tradycyjnie, dymem z drewna olchowego. Produkt występuje również w wersji ½ jako Boczek Wędzony Delikatesowy [od 0,4 kg od 06, kg]. Boczek wędzony paski świetnie nadaje się do pieczenia, jako omasta, skwarki oraz gotowania!
Zobacz cała ofertę boczków wędzonych marki KAMINIARZ

Boczek wędzony w paski

Boczek Wędzony Paski

Zobacz więcej produktów wędzonych
Boczek Paski Parzony Wędzony Kaminiarz

Smak

Proces wędzenia pozostawia wyraźny smak dymu, palenia, jest bardziej słonawy, męski i zdecydowany. W zależności od różnych parametrów wędzenia (np. gęstości dymu) jest bardziej lub mniej wyczuwalny. W zakładzie KAMINIARZ tak dobieramy parametry wędzenia, że uzyskujemy charakterystyczny i nieporównywalny smak, definiowany przez naszych Klientów, jako wytrawny. Jednym słowem, idealna przyprawa mięsna do smażenia lub gotowania.

Struktura

W wyniku wędzenia, kolor boczku na przekroju zmienia się na ciemno-bordowy, zewnętrzna część zyskuje intensywny, brązowo-wiśniowy kolor, a struktura staje się ciągliwa. Ze względu na to, Boczek Wędzony Paski występuje również w wariancie krojonym w kostkę, jako Boczek Wędzony Krojony Kostka 180g.

Zalety wyrobów plastrowanych

  • Najwyższa jakość mięsa!
  • Zawsze świeży produkt!
  • Wędzony tradycyjnie!

Przykładowe zastosowanie

  • Śniadania i kolacje – do kanapek, tostów, jajecznicy. Jako otulina do białej kiełbasy, parówek czy jajek.
  • Obiad – do zup, do żurku, do pierogów, do spaghetti carbonara! Jako omasta, skwarki!
Boczek wędzony w paski

Nazwa produktu: Boczek Wędzony Paski

Rodzaj mięsa: wędzonka wieprzowa

Rodzaj opakowania: VAC, MAP

Wielkość opakowania: 1 kg do 1,20 kg

Indeks: 00-122-201

Znajdź sklep

Polecane przepisy